אבקות חלבון מומלצות

ספורטאים ואנשים השומרים על דיאטה, נעזרים בתוסף אבקת חלבון, המסייע לבניית רקמת השריר. קיימים סוגים וחברות שונות המייצרות אבקות חלבון. בחירה באבקה מתאימה ואיכותית תשפיע על התוצאות.

לפי מה נתאים אבקת חלבון?

אבקת חלבון מומלצת, היא לרוב אבקה המכילה כמות מספקת של חלבון, המגיע ממקורות איכותיים הניתנים לספיגה ברמה גבוהה. בהמשך למקור החלבון ואיכויותיו, תוספים נוספים הנמצאים באבקה מייעלים את ספיגת החלבון בגוף. יחס הפחמימות ומקורם, בהתאם לכמות החלבון, משפיעים גם כן, על איכות האבקה. הבחירה, נעשית בהתאם למרכיבים אישיים הכוללים את סוג התזונה של האדם, משקל הגוף, סוג הפעילות הספורטיבית בה הוא עוסק ומטרת התוסף.

דגשים חשובים:

אבקה מומלצת היא קודם כל אבקה העומדת בתקני משרד הבריאות. מקור החלבון יכול להיות מהצומח, מי גבינה וחלבון ביצה. מי גבינה, ידועים כמקור לחלבון איכותי, אשר נספג באופן מהיר, לפני ואחרי אימון. חלבון מי גבינה עם חלבון ביצה, הנספג באופן איטי, מייצר שילוב אולטימטיבי של ספיגה איטית ומהירה יחדיו הממקסמת את הגעת החלבון הנחוץ לרקמות השרירים. כמו כן, האבקות המומלצות, מכילות כמות נמוכה של שומנים וסוכרים מיותרים ומשתלבות נכונה בתזונה בריאה.

החברות המומלצות:

מבין החברות המובילות המייצרות אבקות חלבון איכותיות, תכלו לבחור לפי הטעם והצרכים באבקה המתאימה ביותר עבורכם. ובכל זאת, קימות אבקות חלבון מומלצות, המסייעות בחיזוק המערכת החיסונית ובניית מסת שריר, כמו אבקת חלבון איזו 100 המכילה כמות גדולה של חלבון טהור ממי גבינה. האבקה אינה מכילה גלוטן ומתעכלת בקלות וללא תופעות לוואי.

כמו כן, אבקת חלבון סופר אפקט, אבקת חלבון גולד ואבקת חלבון דימטייז, נחשבות לאיכותיות. אלו, מיוצרות בקפידה, מכילות כמות גבוהה של חלבון איכותי ממי גבינה, וחומצות אמינו המעודדות הפרשה של הורמוני גדילה. אבקות אלו, המכילות ערכים תזונתיים רבים וללא פחמימות ושומנים מיותרים, מסייעות להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

x

#{title}

#{text}

#{price}