אבקות חלבון כשרות

הקטלוגים של היצרנים הגדולים שפועלים בארץ כוללים היום גם אבקות חלבון כשרות כך שאפשר לשלב בקלות פיתוח גוף עם אורח חיים דתי מסורתי. התוספים הכשרים מגיעים בצורה של כמוסות, משקאות ואבקות. שמירה על אורח חיים בריא יחד עם פיתוח גוף הפכו חלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרני. אבקות חלבון הן כיום מוצר בסיסי כשר שכולל תעודת הכשר (גם בד"צ).

חלבונים מהווים מרכיב עיקרי בתזונה של האדם. המקור של החלבון הוא מהחי או מהצומח כאשר החלבון שמבוסס על מוצרים מהחי ידוע כעשיר יותר ובעל ערך ביולוגי גבוה יותר. אבקות חלבון כשרות מתבססות ברובן על שימוש בחלבון מהחי כך שהערך התזונתי שלהן רב. קיימים היום גם מוצרים שמבוססים על חלבון ממקור צמחי בלבד. אפשר לבסס את פיתוח הגוף על אבקת חלבון טבעונית ותזונה טבעונית.
 

 מה מכילות אבקות חלבון?

 המוצרים האיכותיים בתחום (סופר מאס דימטייז, סופא מאס גיינר, גולד סטנדרט) כוללים ריכוז גבוה של חלבון איכותי שמגיע מכמה מקורות (בעיקר חלב). יחד עם החלבונים כוללות האבקות גם את כל חומצות האמינו הנחוצות לגוף. קיימים מוצרים שמבוססים על חלבון ביצה, מוצרים שמתבססים על מי גבינה, מוצרים שכוללים חלבון סויה מן הצומח ומוצרים שמשלבים בין כמה סוגי חלבונים. חשוב לציין שהמוצרים האיכותיים דלים בסוכר, שומן וכולסטרול.

מתי כדאי לקנות אבקות חלבון בזול?

אבקות חלבון נועדו לספק תמיכה לגוף שמופעל עליו עומס רב במהלך האימון. על מנת לפתח את הגוף, לבנות שרירים ולהיכנס לכושר במהרה כדאי לספק לגוף בדיוק את מה שהוא צריך. תוכלו להרשות לעצמכם לרכוש אבקות חלבון בזול כאשר הרכישה מתבצעת אל מול ספק אמין ומקצועי. בכל פעם שאתם רוכשים אבקות חלבון בזול צריך לבדוק את תאריך התפוגה של המוצר ולוודא שהוא מתאים לכם. אם מצאתם מוצר איכותי כמו דיימטייז או סופר אפקט בזול כדאי לבדוק את תאריך התפוגה ולמהר לקפוץ על המציאה.
אבקות חלבון כשרות
x

#{title}

#{text}

#{price}