אבקת חלבון טבעונית

אבקות חלבון הן תוסף תזונה שנועד לסייע לגוף להתמודד נכון עם העומס הרב שמופעל עליו במהלך אימון גופני. שתיית משקה חלבונים חיונית להתאוששות מהירה של הגוף לאחר אימון ובניית שרירים. מוצרים איכותיים כמו דיימטייז או סופר אפקט כוללים כמות גדולה של חלבונים יחד עם פחמימות, מלחים ושאר חומרים להם הגוף זקוק לחיזוק מאגרי האנרגיה שלו. ספורטאים שמבצעים באופן קבוע פעילות גופנית אינטנסיבית זקוקים לתזונה נכונה ולתוספים שמחזקים את הגוף.

רוב מוצרי החלבון שמיועדים לספורטאים מבוססים על מי גבינה כך שהם אינם מתאימים לספורטאים שמקפידים על תזונה טבעונית. כיום כאשר ישנם רבים שבוחרים באורח חיים טבעוני פיתחו החברות המובילות בענף מוצרים טבעוניים. אבקת חלבון טבעונית היא מוצר שכולל כמות גדולה של חלבונים איכותיים ממקור צמחי בלבד.

 

מה כוללת אבקת חלבון טבעונית?

אבקות חלבון טבעוניות מכילות חלבון איכותי מהצומח (חלבון סויה, חלבון אפונה ועוד) ביחס של 3:1. האבקה הטבעונית כוללת 3 גרם של פחמימה על כל גרם של חלבון. שמירה על היחס הזה חשובה על מנת לסייע לגוף להשתמש בחלבונים לבניית השרירים. כאשר אבקת חלבון טבעונית או אבקות חלבון רגילות מספקות לגוף גם חלבונים וגם פחמימות, נמנע מצב בו הגוף הופך את החלבונים למקור אנרגיה בלבד.

יש לחלבון הצמחי עליו מתבססים מוצרי אבקת חלבון טבעונית ערך ביולוגי גבוה. החלבון הצמחי כולל 8 חומצות אמינו חיוניות כך שאתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהגוף מקבל את כל מה שהוא צריך. ההחלטה לבחור אבקת חלבון טבעונית על פני אבקות חלבון רגילות אינה מאלצת אתכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר. המוצרים הטבעוניים מיועדים גם לספורטאים שסובלים מאלרגיה למוצרי חלב או כאלו שגופם מגיב בצורה שלילית ללקטוז.

 
אבקת חלבון טבעונית
x

#{title}

#{text}

#{price}